DEYS küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş yönetim otomasyonudur.

Hızlı Kurulum
3+ Dil Desteği
Sınırsız Özelleştirme
Şablon Tasarlama
Çoklu El Terminaliyle Çalışma
Anlaşılabilir ve yetki bazlı menü
Kullanıcı bazlı tema
Ayarlanabilir ekran görüntüsü
Parametrik esnek çalışma
Logo Veri Tabanlarında Çalışma
Seri/Lot takip
Wifi ile çalışma
Kolay Etiket tasarım
Rapor şablonları oluşturma

dEYS Başarıdan Başarıya Koşuyor

Depo yönetimindeki tüm sorunlara yenilikçi ve pratik çözüm odaklı DEYS
yeni güncellemeleriyle popülerliğini her geçen gün artırmakta..

Kapatılan emir sayısı
44.450.00
DEYS İçin yazdığımız kod
2758000
Toplam okutulan barkod sayısı
10000000000
Toplam Versiyon
2 Major 4 Minor Versiyon
Bu Senenin Yıldızı:
Logo Seri Lot Takibi ve El Terminali Ekranlarının Özelleştirilmesi
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Kullanıcı
0 +
Profesyonel Ekip
0 +
Modül

yapabileceklerinizin sınırı yok!

Ana
Modüller

• DEYS ile satınalma, satınalma iade, satış, satış iade, ambar transferi, sarf, fire, sayım, üretimden giriş ve hızlı üretimden giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Fifo
Yapısı

• DEYS’de parametre ile aktif olan fifo yapısı sayesinde kullanıcılar istediğiniz ürünlerde, istediğiniz gün aralığında fifo’ya uymaya zorlanabilir. DEYS’in önemli özelliklerinden biri de her bir ürün için ayrı fifo gün tanımı yapılabilir olmasıdır.

Lokasyon
Modülü

• DEYS’de lokasyon modülü hazır bir şekilde gelmektedir. İlgili parametrenin aktif hale getirilmesi ile el terminali kullanıcısının her mal kabul işleminden sonra lokasyon barkodunu okutarak yada lokasyonu listeden seçerek giriş işleminin yapılması sağlanabilir.

Serili
Takip

• Serili takip, stok üzerindeki hâkimiyetinizi arttırıp stok yönetiminde geriye doğru izlenebilirlik sağlar. Bununla birlikte sevkiyat ve mal kabul işlemlerinizdeki hatalar minimuma iner.

Barkod
Yazdırma

• Barkod tarihçe ile işlem gören barkodların tüm hareketlerine (işlem tarihi, işlem tipi, ambar, cari hesap vb. ) hem backoffice hem de el terminalinden erişebilirsiniz.

El
Terminalleri

• El terminali ve backoffice kullanıcılarına modül bazında yetki verilebilir. Ayrıca kullanıcıların hangi işyerleri ve ambarlar ile çalışacağı, hangi işyeri ve ambarın varsayılan olarak kullanılacağı belirtilebilir.


Dashboard

Dashboard ile devam eden emirleri görebilir ve detayını inceleyebilirsiniz. Zaman aralığı filtresi vererek istatistiki bilgileri grafiksel olarak görebilirsiniz.

4,5 G
Desteği

• DEYS DROID’de 3G, 4,5G desteği sayesinde lokasyon bağımsız çalışabilme ve dokunmatik ekran hassasiyeti ile kullanıcı kolaylığı sağlanmıştır.

4,8 (563 oylama)

DEYS Kullanıcıları Neler Söyledi?

Kıymetli kullanıcılarımızın DEYS ile yaşadıkları deneyimleri öğrenmek ve bu deneyime ortak olmak için aramıza katıl.

  Ahmet Bey
  Ahmet Bey

  Kırmızı Beyaz Eczane

  6 yıldır Deys kullanıcısıyız. Deys bize faturalama, hatasız kargolama ve depo yönetimi konularında eşsiz bir işbirliği sağladı. En büyük motivasyonumuz ise depolarımız artık kütüphane kadar sessiz. Bağıran personellerimizin yerini Deys'in sessiz ve efektif el terminali aldı. Depolama sistemi kullanan herkese Deys'i tavsiye ediyoruz.

   Ramazan Bey
   Ramazan Bey

   Argos A.Ş

   Deys "İade, Depolama Sistemi, Satış Takibi, Ürün Takibi ve Stok Takibi" konularında üstün hizmet sağlıyor. Müşteri Hizmetleri noktasında 7/24 ulaşabildiğim, bizleri ve markamızı aileden hissettiren tutumlarıyla doğru bir seçim yaptığımızı hissettiriyorlar. Herkese tavsiye ediyorum.

    Emre Gündoğdu
    Emre Gündoğdu

    Kozmetik Burada

    3 yıldır Deys kullanıcısıyız. Ayda ortalama 10.000 adet ürün çıkarıyoruz ve Deys olmasa bunu yapamazdık. Ürün Lokasyonu ayarlanması ve toplanmasıyla alakalı kolaylık sağlıyor. Deys'den önce işler bu kadar profesyonel değilken faturadan bakarak depodan ürün toplayan bir firmaydık. El terminali ile belirli rotaları ve lokasyonları baz alarak siparişlerimizin hepsini kolaylıkla hazırladık. İyi ki varsın Deys!

    Her zaman bir Telefon Uzanığınızdayız.

    Destek ekibimiz size yardımcı olmak için her zaman yanınızda. Geliştirici ekibimiz, daha iyi bir deneyim yaşamanız için her gün yeniliklere devam ediyor.

    DEYS'in yeniliklerinden haberdar olmak İçin Bültene abone olun!

    DEYS küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş yönetim otomasyonudur. Her türlü depo sorununa pratik ve kolay çözümler üretebilirsiniz. Deys ile deponuzun her rafına hakim olun.
    Sayfalar
    İletişim

    © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Wobseo Tarafından Tasarlanmıştır.